Aktualności

Komiks dla najmłodszych „TAJEMNICZY DOM” z konkursową krzyżówką

Data publikacji 23.08.2017

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wydało kolejny, czwarty z serii, komiks dla najmłodszych z główną bohaterką kom. Kasią Przygodą. Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Pod adresem e-mail gazeta.listy@policja.gov.pl czekamy na rozwiązania. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu Komendanta Głównego Policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronach www.policja.pl, www.isp.policja.pl, www.gazeta.policja.pl.

Nasi bohaterowie tym razem odwiedzają podkarpackie miasta: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Przemyśl oraz przejście graniczne między Polską i Ukrainą w Medyce. Dowiadują się, co to jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i jak korzystać z  aplikacji Moja Komenda. Aplikacja stworzona do kontaktu z dzielnicowym i umożliwiająca odnalezienie każdej jednostki Policji, jest bardzo pomocna trójce małych przyjaciół w rozwiązaniu kolejnej zagadki kryminalnej. Klara, Olo i Miłosz pomagają Policji w schwytaniu fałszerzy pieniędzy i odnalezieniu skarbu rodziny Stadnickich.

„Tajemniczy Dom” swoją premierę miał w Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”, a także w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie na piknikach rodzinnych zorganizowanych w ramach centralnych uroczystości Święta Policji z okazji obchodów 98. rocznicy powstania Polskiej Policji.

Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat.  Pod adresem e-mail: gazeta.listy@policja.gov.pl czekamy na rozwiązania. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu Komendanta Głównego Policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronach www.policja.pl, www.isp.policja.pl, www.gazeta.policja.pl.

Komiks można pobrać na stronie internetowej miesięcznika Komendanta Głównego Policji „Policja 997” www.gazeta.policja.pl.

 

Biuro Komunikacji Społecznej KGP

Powrót na górę strony