Aktualności

Medale dla policjantów

Data publikacji 19.09.2017

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia mazowieckim policjantom odznaczeń państwowych. Funkcjonariusze odebrali z rąk Wojewody Zdzisława Sipiery medale za wzorową służbę na rzecz społeczeństwa. W wydarzeniu udział wzięli również Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz i mł. insp. Mirosław Jedynak.

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczono 5 osób, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę 14 osób, natomiast Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę 10 osób.

Wśród wyróżnionych byli funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, jak i z jednostek miejskich i powiatowych garnizonu mazowieckiego. Medale odebrali m.in. Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu podinsp. Agnieszka Guza, Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej KWP zs. w Radomiu podinsp. Krzysztof Kapturski, Zastępca Naczelnika Wydziału Łączności i Informatyki KWP zs. w Radomiu kom. Arkadiusz Wojtowicz oraz asp. szt. Andrzej Lewicki z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu.

Wszyscy odznaczeni i wyróżnieni odebrali serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie i życiu osobistym.

 

Zespół prasowy KWP zs. w Radomiu

 

Powrót na górę strony