Aktualności

Miał 1,5 kilograma narkotyków w mieszkaniu i groził policjantom. 25-latek w rękach płockich funkcjonariuszy

Data publikacji 07.08.2023

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy działając wspólnie z mundurowymi z Komisariatu Policji w Płocku zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu trzymał środki odurzające. W wyniku czynności funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma narkotyków. Mężczyzna groził policjantom i naruszył ich nietykalność. Został tymczasowo aresztowany.

W czwartek (03.08) policjanci operacyjni zwalczający przestępczość narkotykową złożyli wizytę w jednym z mieszkań na płockich podolszycach. Funkcjonariusze ustalili wcześniej, że 25-letni mieszkaniec Płocka może mieć nielegalne substancje. Informacja ta potwierdziła się. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma narkotyków. Podczas wykonywanych czynności mężczyzna groził funkcjonariuszom, naruszył ich nietykalność oraz znieważył.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi zarzutów. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

Za posiadanie środków odurzających, naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie oraz groźby wobec funkcjonariuszy odpowie przed sądem.

Autor sierż.szt.Monika Jakubowska

Powrót na górę strony