Aktualności

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 17.11.2023

Blisko 300 gramów środków odurzających zabezpieczyli policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w domu 24-latka. Zatrzymany mieszkaniec Radomia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Radomscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Szybko potwierdzili zdobyte informacje i podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i auta mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie blisko 300 gramów narkotyków w tym mefedron i marihuanę.

Policjanci zatrzymali właściciela nielegalnych substancji i 24-letni mieszkaniec Radomia trafił do policyjnej celi.

Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu zastosowano wobec mężczyzny tymczasowy areszt na czas 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Powrót na górę strony