Aktualności

Stracił prawo jazdy, ale niczego go to nie nauczyło

Data publikacji 20.11.2023

Popełniał wykroczenia, po czym chwalił się nimi w sieci. Już o nim pisaliśmy. Policjanci po raz kolejny zatrzymali znanego im już 20-latka który pomimo, że stracił już prawo jazdy to jednak niczego go to nie nauczyło. W ręce policjantów wpadł również obywatel Azerbejdżanu, który przekroczył dozwolona prędkość o 61km/h.

W niedzielę (19.11) policjanci z płockiej drogówki na jednej z ulic miasta zauważyli znanego im już kierującego roverem, który kilka miesięcy temu zasłynął ze swojej brawurowej jazdy. W czerwcu 20-latek pędził bowiem przez centrum Płocka niemal trzykrotnie przekraczając dozwoloną prędkość. Mężczyzna popełnił również inne wykroczenia. O tym pisaliśmy tutaj.

Kierujący stracił wówczas prawo jazdy za przekroczenie prędkości, a kilka tygodni później starosta wydał decyzję o zatrzymaniu dokumentu za przekroczenie przez niego 24-punktów karnych. Pomimo, iż do tej pory nie odzyskał prawa jazdy to niczego go to nie nauczyło. Teraz stanie przed sądem.

Tego samego dnia w Popłacinie (pow. płocki) funkcjonariusze z płockiej grupy SPEED zatrzymali 37-letniego kierującego oplem, który na obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h. Obywatel Azerbejdżan stracił prawo jazdy oraz otrzymał wysoki mandat karny.

 

sierż. szt. Monika Jakubowska

 

Powrót na górę strony