Aktualności

Od pokrzywdzonego do podejrzanego o posiadanie narkotyków – tak potoczył się los 40-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego

Data publikacji 22.12.2023

Do niecodziennej interwencji doszło w środę (20.12) na terenie Sokołowa Podlaskiego. Policjanci w trakcie patrolu ulic miasta zauważyli, jak kierujący peugeotem uderzył w zaparkowany samochód. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Ustalili właściciela uszkodzonego pojazdu i pojechali do niego, aby poinformować go o stłuczce. Policjanci wyczuli od pokrzywdzonego woń palonej marihuany. W jego mieszkaniu znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

To był pechowy dzień dla 40-letniego mieszkańca Sokołowa Podlaskiego. Wszystko zaczęło się od ujawnienia zdarzenia parkingowego. 65-letni kierujący peugeotem uderzył w zaparkowany samochód, powodując wgniecenia. Policjanci ustalili właściciela uszkodzonego pojazdu, którym był 40-letni mieszkanie pow. sokołowskiego. Mundurowi pojechali do miejsca zamieszkania właściciela uszkodzonego auta, aby poinformować go o całej sytuacji. Kiedy funkcjonariusze rozmawiali z mężczyzną, poczuli specyficzną woń marihuany z wnętrza mieszkania. W związku z uzasadnionym podejrzeniem posiadania narkotyków przeszukali pomieszczenia, w którego trakcie ujawnili susz roślinny o łącznej wadze ponad 150 gramów oraz 260 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

st.sierż. Aleksandra Borowska/ KPP w Sokołowie Podl.

Powrót na górę strony