Aktualności

Zatrzymani podczas rozbiórki kradzionego samochodu

Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową w powiecie wyszkowskim. Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, w momencie gdy demontowali kradzioną hondę. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wyszkowa ustalili, że na terenie gm. Zabrodzie znajduje się gospodarstwo, gdzie dochodzi do procederu rozbiórki na części kradzionych samochodów. Kilka dni temu grupa funkcjonariuszy z Wyszkowa i Komendy Powiatowej w Wołominie, weszła na teren posesji i zatrzymała czterech mężczyzn, którzy byli w trakcie demontażu wartej ok. 120 tys. zł. hondy CRV. Prowadzący sprawę ustalili, że pojazd został skradziony tego samego dnia rano na terenie Warszawy. Oprócz hondy i części z tego samochodu w pomieszczeniu znaleziono silniki i skrzynie biegów mogące pochodzić z rozbiórki innych aut.

Mężczyźni w wieku od 25 do 38 lat pochodzą z powiatu wyszkowskiego i wołomińskiego. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali podejrzani odpowiedzą za paserstwo i grozi im kara do 5 lat więzienia.

 

Autor: st. sierż. Marta Gierlicka

  • Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
  • Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
  • Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
Powrót na górę strony