Aktualności

Kolejna "dziupla" zlikwidowana przez białobrzeskich policjantów

Data publikacji 31.01.2024

Białobrzescy kryminalni w ciągu tygodnia rozpracowali dwie "dziuple" samochodowe. Ujawniono skradzione mienie o łącznej wartości ponad 2,3 mln złotych.

Wczoraj (30.01) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach na terenie powiatu białobrzeskiego ujawnili "dziuplę" samochodową, w której ukryte były karoserie samochodowe od poszukiwanych na terenie Unii Europejskiej aut, w tym renaulta i nissana.

Na posesji znajdowały się także duże ilości części samochodowych. Na miejscu zatrzymano mężczyznę, który przywiózł tam na przyczepie karoserię od auta, która była pozbawiona numerów VIN. 36-letni mieszkaniec powiatu radomskiego posiadał przy sobie także narkotyki. Wartość odzyskanego mienia oszacowano na 660 tysięcy zł.

To kolejna taka akcja białobrzeskich kryminalnych. W ubiegły tygodniu policjanci z komendy w Białobrzegach ujawnili na jednej z posesji na terenie gminy Stara Błotnica kradzione samochody, motocykle, quady, tablice rejestracyjne oraz części samochodowe. Wśród pojazdów był m.in. poszukiwany na terenie Strefy Schengen mercedes X-klasse przerobiony na wóz kampingowy. Ujawniono także przedmioty pochodzące z przestępstw, w tym m.in. tablice rejestracyjne skradzione na terenie Unii Europejskiej.

Autor: asp. Joanna Golus

Film Kolejna "dziupla" zlikwidowana przez białobrzeskich policjantów

Opis filmu: Kolejna "dziupla" zlikwidowana przez białobrzeskich policjantów

Pobierz plik Kolejna "dziupla" zlikwidowana przez białobrzeskich policjantów (format mp4 - rozmiar 34.84 MB)

Powrót na górę strony