Aktualności

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 13.02.2024

Policjanci z Maciejowic zatrzymali 22-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. W jego ubraniu funkcjonariusze znaleźli mefedron. Mężczyzna opłacił zaległą grzywnę, jednak teraz za posiadanie narkotyków grozi mu jeszcze kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu (10.02) po godz. 23 policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach podczas patrolu na ulicy Lubelskiej zauważali młodego mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło podejrzenie mundurowych. W trakcie sprawdzenia danych osobowych w systemach policyjnych okazało się, że 22-latek jest poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, ponieważ nie opłacił zaległej grzywny i miał trafić na 25 dni do więzienia. Podczas przeprowadzonej kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy nim szklany pojemnik ze zbryloną białą substancją. Kryształ poddano testowi. Okazało się, że jest to mefedron.

22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna wpłacił zaległą grzywnę, jednak  teraz grozi mu jeszcze kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

podkom. Małgorzata Pychner  

Powrót na górę strony