Aktualności

Posiadał narkotyki w mieszkaniu i był poszukiwany. 29-latek zatrzymany przez płockich kryminalnych. Grozi mu 15 lat pozbawienia wolności

Data publikacji 21.02.2024

W minionym tygodniu płoccy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczną ilość środków odurzających. To nie pierwsze przewinienie 29-latka. Był poszukiwany za handel narkotykami. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Płocku w wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych namierzyli mieszkańca Płocka, który mógł mieć związek z przestępczością narkotykową. Po raz kolejny przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 400 gramów środków odurzających w tym: marihuanę, ekstazę oraz amfetaminę. Ponadto 29-latek był poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku więzienia za handel narkotykami. Został doprowadzony do zakładu karnego. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i przyznał się do winy.

Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Monika Jakubowska/KMP w Płocku

Powrót na górę strony