Aktualności

Policjanci przejęli ponad 600 gramów narkotyków

Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad pół kilograma mefedronu oraz trzech innych używek. 36-latek usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości substancji odurzających i psychotropowych, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Operacyjni z grójeckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z przestępczością narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu w piątek (16.02) po południu na podstawie operacyjnych ustaleń zatrzymali w Grójcu mężczyznę, w związku z posiadaniem narkotyków. 

Najpierw przeszukano samochód zatrzymanego mężczyzny, do tej czynności został użyty pies służbowy Rewers specjalizujący się w wykrywaniu narkotyków. Dzięki skutecznej pracy psa służbowego i jego przewodnika w osobowym audi ujawniono blisko 400 gramów mefedronu oraz prawie 200 gramów marihuany. Następnie w trakcie przeszukania mieszkania 36-latka, znaleziono kolejne zabronione substancje w postaci haszyszu i amfetaminy. Łącznie na rynek nie trafi około 610 działek dealerskich. 

Mieszkaniec Grójca noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany oraz usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

nadkom. Agnieszka Wójcik/KPP w Grójcu

Powrót na górę strony