Aktualności

Jechał na służbę. Ujął złodzieja perfum

Data publikacji 06.03.2024

Policjantem jest się całą dobę. Udowodnił to st. post. Karol Kisiel z Oddziału Prewencji Policji w Radomiu, który jadąc na służbę, zauważył uciekającego mężczyznę, którego goni pracownik ochrony. Policjant po pościgu ujął mężczyznę. Jak się okazało ukradł on perfumy o wartości 200 zł z pobliskiej drogerii. To kolejny przykład na to, że nawet poza służbą mundurowi reagują na wykroczenia i przestępstwa.

We wtorek (5.03) przed służbą st. post. Karol Kisiel wracając z zakupów w jednym z radomskich marketów, zauważył jak ze sklepu, wybiega mężczyzna, którego goni pracownik ochrony. Funkcjonariusz, widząc całą sytuację, ruszył swoim autem i pojechał za uciekającym mężczyzną. W pewnym momencie zatrzymał samochód i pobiegł za nim pieszo. Po kilkusetmetrowym pościgu st. post. Karol Kisiel dogonił, obezwładnił i ujął mężczyznę. Jak się okazało, ukradł on perfumy o wartości 200 zł z pobliskiej drogerii. Mundurowy na miejsce wezwał patrol Policji. 

Amatorem cudzej własności okazał się 35-letni mieszkaniec Radomia. Za wykroczenie kradzieży został ukarany mandatem karnym, a skradzione perfumy trafiły do sprzedawcy.

Policjant swoją postawą udowodnił, że nawet poza służbą mundurowi reagują na wykroczenia i przestępstwa.

 


Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Powrót na górę strony