Aktualności

Poszukiwany ukrył się w dziecięcym łóżeczku

Data publikacji 19.03.2024

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych i ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wytropili poszukiwanego 39-latka z Warki. Mający odbyć karę 4 lat pozbawienia wolności poszukiwany był listem gończym. Do końca nie miał zamiaru rozstawać się z wolnością, więc schował się za szufladą pod dziecięcym łóżeczkiem.

4 lata pozbawienia wolności to kara jaką orzekł sąd wobec 39-letniego mieszkańca Warki. Został skazany za handel narkotykami. Mężczyzna nie stawił się w terminie w areszcie, więc był poszukiwany. Grójeccy i wareccy kryminalni ustalili, że poszukiwany listem gończym mężczyzna może przebywać w miejscu zamieszkania. 39-latek nie zamierzał jednak oddać się w ręce policjantów i dalej chciał pozostać na wolności. Aby przechytrzyć stróżów prawa schował się za szufladą pod dziecięcym łóżeczkiem. Kryminalni odkryli jednak nietypową kryjówkę i poszukiwany trafił za kratki. 

W minionym tygodniu grójeccy funkcjonariusze zatrzymali jeszcze sześciu poszukiwanych, którzy byli poszukiwani do ustalenia miejsca pobytu, za niezapłacone grzywny oraz w celu osadzenia w jednostce penitencjarnej.

Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony