Aktualności

Areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 11.04.2024

Zatrzymany przez makowskich policjantów mężczyzna podejrzany o zabójstwo najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Do zdarzenia doszło w Karniewie, gdzie sprawca śmiertelnie uderzył w głowę 65-letniego mężczyznę. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

7 kwietnia na terenie prywatnej posesji doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami. Zakończyło się ono tragicznie. 44-letni mężczyzna uderzył w głowę 65-latka. Obrażenia, których doznał okazały się śmiertelne.

44-latek wezwał na miejsce karetkę pogotowia do nieprzytomnego mężczyzny. Podjęta przez medyków reanimacja okazała się bezskuteczna. Policjanci ustalili, że dwaj mężczyźni spożywali alkohol. Najprawdopodobniej mężczyźni poróżnili się i 44-latek uderzył cegłówką w głowę kolegi. Mężczyzna został zatrzymany przez makowskich policjantów. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Autor: podkom. Monika Winnik

Film Areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo

Pobierz plik Areszt dla mężczyzny podejrzanego o zabójstwo (format mp4 - rozmiar 16.18 MB)

Powrót na górę strony