Aktualności

Pijany kierowca opla wjechał w hydrant. Woda lała się strumieniami

Data publikacji 23.04.2024

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę opla, który w minioną niedzielę (21.04) o godz. 5 postanowił jechać do sklepu. Niestety swoją jazdę szybko zakończył na hydrancie. Uczciwie zgłosił całe zdarzenie Policji. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W minioną niedzielę (21.04) kilka minut przed godz. 5 dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na jednej z ulic w centrum Ciechanowa. Zgłaszający mężczyzna poinformował, że przed chwilą uderzył swoim pojazdem w hydrant. We wskazanym miejscu policjanci zastali opla, a za jego kierownicą 21-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna uczciwie przyznał mundurowym, że pił alkohol, a następnie wsiadł za kierownicę, ponieważ chciał jechać do sklepu. Niestety w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w hydrant. Uderzenie było na tyle silne, że z uszkodzonego hydrantu na drogę zaczęła się lać woda strumieniami. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu pogotowia wodno-kanalizacyjnego. Badanie stanu trzeźwości 21-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał. 21-latek stracił prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Film Pijany kierowca opla wjechał w hydrant. Wola lała się strumieniami.mp4

Opis filmu: Pijany kierowca opla wjechał w hydrant. Wola lała się strumieniami

Pobierz plik Pijany kierowca opla wjechał w hydrant. Wola lała się strumieniami.mp4 (format mp4 - rozmiar 1.79 MB)

Powrót na górę strony