Aktualności

Podziękowanie dla przasnyskich policjantów za ich zaangażowanie

Data publikacji 13.05.2024

Do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego, którzy swoim zaangażowaniem i dzianiem doprowadzili do odzyskania skradzionego kilka dni wcześniej roweru. Jest nam bardzo miło, że ciężka służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Jak wielokrotnie pisaliśmy, policjanci wykonując swoje codzienne zadania nie oczekują specjalnych podziękowań. Nie mniej jednak jest nam bardzo miło jeśli ktoś doceni i zauważy pracę policjantów. Zakres działań jakie codziennie podejmują policjanci jest bardzo szeroki. Zapobieganie przestępstwom i ściganie sprawców to jedno z głównych zadań, ale również dbanie o porządek publiczny czy niesienie pomocy w różnych trudnych sytuacjach.

Kilka dni temu  (14.04) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu otrzymali informację, że na terenie miasta został skradziony rower. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy podjęli szereg czynności, aby jak najszybciej odzyskać skradzione mienie. Wytężona praca policjantów szybko zaowocowała i kilka dni później odzyskali rower oraz ustalili mężczyznę  odpowiedzialnego za te przestępstwo.

Praca i zaangażowanie przasnyskich policjantów zastała zauważona przez właścicielkę odzyskanego roweru. Mieszkanka Przasnysza w podziękowaniach złożonych na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu, zwróciła uwagę na wzorową postawę oraz natychmiastowe podjęcie działań zmierzających do odzyskania skradzionego mienia.

Bardzo dziękujemy za docenienie służby naszych policjantów. Kolejne słowa uznania ze strony obywateli stanowią dla każdego policjanta jeszcze większą motywację do codziennej służby.

 

mł. asp. Ilona Cichocka

Powrót na górę strony