Aktualności

Mazowieccy sztabowcy dołączyli do CHALLENGE #15mlndlaStasia

Data publikacji 15.05.2024

Funkcjonariusze i pracownicy Sztabu Policji KWP zs. w Radomiu podjęli wyzwanie CHALLENGE #15mlndlaStasia skierowane na pomoc w walce z chorobą małego chłopca. 4-latek cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a - nieuleczalną i śmiertelną chorobę, która dotyka głównie chłopców. Każdy, kto chce wesprzeć chłopca, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: www.siepomaga.pl/stas-zielinski.

Funkcjonariusze i pracownicy Sztabu Policji mazowieckiej komendy zawsze chętnie włączają się w różnego rodzaju inicjatywy skierowane na pomoc osobom potrzebującym. Tak samo było tym razem, przyjmując nominację challenge przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu na rzecz pomocy dla 4-letniego Stasia.

Dzisiaj policjanci zrealizowali wyzwanie wykonując pompki na rzecz Stasia oraz wpłacając środki na jego leczenie.

Podejmijmy wyzwanie i wspólnie pomóżmy Stasiowi! Zasady są proste i znane jak przy każdym challenge'u. Po otrzymaniu nominacji należy wykonać dowolne zadanie i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Stasia Zielińskiego. Jeżeli zadanie zostanie wykonane, każdy wpłaca dowolna kwotę na specjalnie dedykowaną wyzwaniu skarbonkę małego Stasia: https://www.siepomaga.pl/challange-15mlndlastasia.

Dziękujemy za nominację Wydziałowi Prewencji KWP zs. w Radomiu. Zadanie zostało wykonane, a dalsze nominacje otrzymują od nas:

1. 6. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej

2. Delegatura Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Radomiu

 

Autor: podkom. Aleksandra Calik/Sztab Policji KWP zs. w Radomiu

Film Mazowieccy sztabowcy dołączyli do CHALLENGE #15mlndlaStasia

Opis filmu: Mazowieccy sztabowcy dołączyli do CHALLENGE #15mlndlaStasia

Pobierz plik Mazowieccy sztabowcy dołączyli do CHALLENGE #15mlndlaStasia (format mp4 - rozmiar 38.69 MB)

Powrót na górę strony