Wydział Konwojowy

Pożegnanie z mundurem Kierownika Sekcji I Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu

Data publikacji 17.02.2022

W dniu 3 lutego 2022 roku nastąpiła zmiana na stanowisku Kierownika Sekcji I Wydziału Konwojowego. Podczas skromnej i kameralnej uroczystości podinsp. Andrzej Sałaciński pożegnał się z Wydziałem Konwojowym i współpracownikami. Przedstawiony został również jego następca – nadkom. Paweł Ciecierski.

Po ponad 30 latach służby z mundurem pożegnał się podinsp. Andrzej Sałaciński. Związany był zarówno z pionem prewencji, jak i kryminalnym, gdzie zajmował różne stanowiska m.in. w CBŚ oraz Wydziale Postępowań Administracyjnych. Od prawie dekady związany z Wydziałem Konwojowym. Przez wszystkich uważany jest za osobę życzliwą i sympatyczną, ponadto dał się poznać jako dobry fachowiec i ekspert w swojej dziedzinie. Żegnając się, podziękował współpracownikom za wspólną służbę i pracę. Na zasłużonej emeryturze zamierza aktywnie oddawać się swoim pasjom sportowym oraz podróżom.

Z dniem 25 stycznia 2022 roku Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Kierownika Sekcji I nadkom. Pawłowi Ciecierskiemu – ekspertowi Wydziału Sztab Policji KWP zs. w Radomiu.

Odchodzącemu podinsp. Andrzejowi Sałacińskiemu wszyscy koleżanki i koledzy Wydziału Konwojowego życzą długiej i spokojnej emerytury oraz powodzenia w życiu osobistym, natomiast powołanemu na to stanowisko nadkom. Pawłowi Ciecierskiemu owocnej i pożytecznej służby.

 

Powrót na górę strony