Aktualności

103. rocznica powstania Polskiej Policji. Awanse na wyższe stopnie służbowe w Wydziale Konwojowym KWP zs. w Radomiu

Data publikacji 07.09.2022

Z okazji przypadającego Święta Policji, funkcjonariusze Wydziału Konwojowego odebrali awanse na wyższe stopnie służbowe. Policjanci odebrali nominacje z rąk Naczelnik Wydziału Konwojowego – nadkom. Beaty Krakowiak oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Konwojowego – nadkom. Grzegorza Tomanka. Wyróżnionych zostało 121 policjantów. Uroczystości odbyły się w Radomiu oraz w Sekcjach/Referatach zamiejscowych Wydziału Konwojowego w: Płocku, Siedlcach i Ostrołęce.

Kierownictwo Wydziału podziękowało wszystkim funkcjonariuszom za pełne zaangażowanie w czasie pełnienia trudnej codziennej służby i sumienną pracę na rzecz dobrego imienia Policji oraz złożyli gratulacje awansowanym. Wśród wyróżnionych znaleźli się m. in. awansowani na stopień komisarza Policji: Sergiusz Tolik - ekspert Zespołu ds. Organizacji Służby, Marcin Szczubełek - kierownik Sekcji w Ostrołęce oraz Zbigniew Osiński - kierownik Sekcji w Siedlcach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim funkcjonariuszom mianowanym na wyższe stopnie służbowe. Życzymy satysfakcji z dobrze pełnionej służby i sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Opr. Wydział Konwojowy KWP zs. w Radomiu

Powrót na górę strony