Aktualności

Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów niedoszły samobójca jest już bezpieczny

Data publikacji 23.01.2018

Dzięki szybkiej interwencji ciechanowskich policjantów 34-letni mężczyzna jest już bezpieczny. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego targnął się na swoje życie, a gdy próba się nie powiodła oddalił się. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Odnalazł go dzielnicowy.

O tym, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo policjantów poinformowała była żona 34-latka. Zgłoszenie ciechanowscy policjanci otrzymali wczoraj ok. godz. 13. Mężczyzna próbował się powiesić na słupie energetycznym, gdy próba się nie powiodła desperat oddalił się z posesji w nieznanym kierunku. Nikt nie wiedział gdzie może przebywać, a istniało zagrozenie, że może podjąć kolejną próbę popełnienia samobójstwa.

O zagrożeniu życia natychmiast zostały powiadomione patrole Policji i skierowane do poszukiwań mężczyny. W działaniach brała też udział drużyna policjantów z SPPP w Płocku, którzy pełnili służbę na terenie Ciechanowa. Policjanci m.in. sprawdzali miejsca ewentualnego pobytu 34-latka oraz rozpytywali ludzi o jego obecność w okolicy. Dzięki dobremu rozpoznaniu i zdecydowanemu działaniu dzielnicowego, który ustalił gdzie się znajduje niedoszły samobójca, mężczyzna został odnaleziony i jest już bezpieczny.

 

Autor: kom. Jolanta Bym/AC

Powrót na górę strony