Uważajmy na pozostawione rzeczy w pojazdach - Aktualności - KPP w Ciechanowie

Aktualności

Uważajmy na pozostawione rzeczy w pojazdach

Data publikacji 09.01.2020

W czasach jakich obecnie żyjemy, każdy z nas pędzi, biegnie i zawsze ma za mało czasu. Przez pośpiech i roztargnienie często zapominamy o swoich rzeczach pozostawionych i rzuconych gdzieś na tylnym siedzeniu samochodu. Niestety licho nie śpi, a tym bardziej złodziej, który tylko czeka na okazję. Pamiętajmy pozostawienie wartościowego dla nas mienia w samochodzie może nie dość, że słono nas kosztować to jeszcze możemy stracić szybę w samochodzie

Ciechanowscy policjanci ostrzegają aby nie dać złodziejowi szansy i zabierać z samochodu wszystkie cenne rzeczy. Kierowcy nierozważnie zostawiają, w pojazdach radia CB, nawigacje samochodowe, a także pozostawione na siedzeniach i w bagażnikach laptopy, torebki z dokumentami, telefony komórkowe – wszystkie te cenne rzeczy mogą paść łupem złodziei.

Policjanci apelują do właścicieli samochodów i kierowców: zwracajmy uwagę na otoczenie, czy w najbliższej okolicy nie kręcą się obce osoby, nie zostawiajmy otwartych pojazdów z kluczykami i dokumentami a tym samym nie prowokujmy złodziei.

podkom. Ewa Brzezińska

Powrót na górę strony