Aktualności

Zatrzymany listem gończym. Policjanci „wyrwali” go z głębokiego snu

Data publikacji 24.05.2023

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ciechanowskiej policji zatrzymali 48-latka, który był poszukiwany listem gończym. Chociaż do zatrzymania doszło w samo południe policjanci wyrwali go ze snu.

Mieszkaniec Ciechanowa był poszukiwany listem gończym od kwietnia. Powodem jego problemów z prawem było niepłacenie alimentów. Za swoje czyny miał odbyć karę zgodnie z nakazem doprowadzenia oraz listem gończym 300 dni pozbawienia wolności.

Szereg czynności operacyjnych pozwoliło ciechanowskim kryminalnym ustalić aktualne  miejsce pobytu poszukiwanego 48-latka. Dobre rozpoznanie pozwoliło na jego  zatrzymanie w mieszkaniu, w którym aktualnie przebywał. Gdy policjanci realizowali swoje czynności mężczyzna właśnie spał. Wyraźnie zaskoczonego 48-latka funkcjonariusze zgodnie z treścią listu gończego doprowadzili do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom ciechanowskich policjantów osoba nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Autor: nadkom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony