Aktualności

Chcesz wstąpisz w szeregi Policji? 1 lipca dodatkowy nabór do służby!

Data publikacji 24.05.2024

Informujemy, że 1 lipca br. odbędzie się dodatkowy nabór do służby w Policji. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, dynamicznej pracy oraz możliwości rozwoju, to praca w Policji może być dla Ciebie idealnym wyborem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Zespołem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, a w każdy wtorek do godz. 18, tel. 47 704 16 12. Udzielimy wszystkich informacji dotyczących naboru.

Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością i szukasz czegoś, co połączy pracę, przygody i nowe umiejętności, weź pod uwagę wstąpienie w nasze szeregi. Wszystko, co potrzebujesz, to odwaga i gotowość na nowe wyzwania. Dlaczego warto zostać policjantem? Służba w Policji to praca pełna wyzwań, możliwości i niezapomnianych doświadczeń. Przyjmując na siebie ciężar obowiązku, każdy funkcjonariusz zyskuje jednocześnie nieskończone pokłady satysfakcji, samorealizacji i ciągłego rozwoju.

Przypominamy o terminach przyjęć do służby w Policji w 2024 roku:

1 lipca

8 lipca

9 września

30 października

30 grudnia

Dokumenty o przyjęcie do służby w Policji można składać przez cały rok w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie. Wszelkie informacje o doborze dostępne są na stronie: Służba w Policji.

Przypominamy jednocześnie, że policjant po ukończeniu 6-miesięcznego kursu podstawowego, na którym ma zapewnione darmowe wyżywienia i zakwaterowanie, do 26 roku życia może liczyć na wynagrodzenie wynoszące 5800 zł „na rękę”.

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu z Zespołem Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, a w każdy wtorek do godz. 18, tel. 47 704 16 12. Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania dotyczące naboru do służby w Policji.

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

 

Powrót na górę strony