Aktualności

Policjanci zabezpieczali XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe

Data publikacji 28.05.2024

W miniony weekend odbyły się XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego podczas zlotu oraz sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocykli, czuwali ciechanowscy policjanci. Mundurowi przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w newralgicznych miejscach. Policjanci nie odnotowali żadnych nieprawidłowości.

W miniony weekend Ciechanów należał do motocyklistów. W dniach od 24 do 26 maja odbyły się XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe. Pierwsze koncerty odbyły się już w piątek 24 maja. W sobotę o godz. 13.00 pod Farską Górą przy Kościele św. Józefa w Ciechanowie odbyła się uroczysta msza św. inaugurująca sezon motocyklowy. Na zamkowych błoniach powstało miasteczko motocyklowe, odbywały się pokazy m.in. szkoły mundurowej. Głównym punktem spotkania była parada motocyklowa, która przejechała ulicami miasta.

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego podczas zlotu oraz sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocykli, czuwali ciechanowscy policjanci. Mundurowi przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w newralgicznych miejscach. Policjanci nie odnotowali żadnych nieprawidłowości.

Dziękujemy za kulturalne zachowanie na drodze podczas imprezy i do zobaczenia za rok!

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

 

Powrót na górę strony