Aktualności

Bo czasem wystarczy tak niewiele, by zrobić tak wiele - ciechanowscy policjanci włączyli się w akcję charytatywną „Wiosna na sportowo”

Data publikacji 14.06.2024

Policjanci z ciechanowskiej komendy w myśl hasła „Pomagamy i Chronimy” włączyli się w akcję charytatywną „Wiosna na sportowo”. Jej organizatorem jest Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych Policjantach. Wniesiona w formie darowizny opłata startowa trafia na konto fundacji. Na czele tego sportowego wydarzenia stanął Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Zbigniew Andres.

Wirtualna akcja charytatywna na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach „Wiosna na okrągło” miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale także wsparcie podopiecznych Fundacji. Fundacja opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Wspomaga je i wspiera ich codzienność.

Aby wesprzeć akcję wystarczy w dowolnym miejscu przez co najmniej 30 minut pokonać dowolny dystans w wybrany przez siebie sposób. Może to być wycieczka rowerowa, bieg, jazda na rolkach, pływanie, spływ kajakiem czy zwykły spacer. Swoją aktywność należy udokumentować, rejestrując się wcześniej na stronie internetowej zapisyonline.pl. Wniesiona w formie darowizny opłata startowa trafia na konto Fundacji. Akcja trwa do 16 czerwca.

W akcję włączyli się ciechanowscy policjanci, którzy spotkali się przed Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie, aby wspólnie wykonać zadanie. Wśród uczestników byli zarówno rowerzyści, jak i biegacze.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy ukończyli osiemnasty rok życia do wzięcia udziału w akcji. Wystarczy pół godziny dowolnej aktywności na świeżym powietrzu i uiszczenie opłaty startowej. W akcji można wziąć udział, zapisując się pod tym linkiem.

 

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas"

                                                                                      (Flora Edwards)

 

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Film InShot_20240614_152304866.mp4

Pobierz plik InShot_20240614_152304866.mp4 (format mp4 - rozmiar 49.06 MB)

Powrót na górę strony