Aktualności
Rozmiar czcionki
-
46-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo 50-latki został we wtorek (21.01) zatrzymany przez policjantów w miejscowości Lekówiec (gmina Regimin).
Dodano: 21.01.2025 -
Trwają intensywne poszukiwania 46-letniego mieszkańca Ciechanowa, podejrzanego o zabójstwo 50-letniej kobiety. Działania prowadzone są zarówno z lądu, jak i z powietrza. W poszukiwania zaangażowanych jest kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Ciechanowskich policjantów wspierają m.in. mazowieccy policjanci, w tym przewodnicy psów tzw. maintringowych. Dzisiaj do działań zadysponowany został policyjny śmigłowiec.
Dodano: 21.01.2025 -
Dzień Babci i Dzień Dziadka to dobry moment, aby oprócz życzeń i prezentów, obdarować seniorów wiedzą, która pozwoli im skuteczniej bronić się przed niebezpieczeństwem ze strony oszustów. Jednym z najlepszych prezentów, jakie możesz dać swoim ukochanym dziadkom to częste odwiedziny, nie tylko od święta, oraz poświęcony im czas i wspólne rozmowy o bezpieczeństwie.
Dodano: 21.01.2025 -
Dzień babci i dziadka to najlepszy czas, żeby zadbać o bezpieczeństwo seniorów. Mimo licznych ostrzeżeń i apeli, nadal dochodzi do zdarzeń, gdzie oszuści działając metodą na tzw. wnuczka okradają starsze osoby. Seniorzy nierzadko tracą w ten sposób oszczędności całego życia. To wyjątkowa okazja do przekazania seniorom cennych informacji na tematy, związane z ich bezpieczeństwem.
Dodano: 21.01.2025