Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Kolizja dwóch pojazdów z udziałem pijanego kierowcy
W minioną niedzielę (5.05) na drodze wojewódzkiej nr 618 w miejscowości Osiek-Aleksandrowo doszło do kolizji dwóch pojazdów. Okazało się, że jeden z kierujących jest kompletnie pijany, a w dodatku nie ma prawa jazdy. Badanie stanu trzeźwości 28-latka wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Dodano: 08.05.2024 -
Wyjazd na weekend majowy nie doszedł do skutku
Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy urlopu i długich weekendów. Szukając idealnej oferty wypoczynku, możemy jednak natknąć się na oszustów, którzy próbują wyłudzić od nas pieniądze. Przekonała się o tym mieszkanka powiatu ciechanowskiego, która chcąc wynająć apartament nad morzem, straciła kilkaset złotych.
Dodano: 08.05.2024 -
(Nie)bezpieczeństwo motocyklistów
Łagodna zima, a obecnie dłuższe i cieplejsze dni sprawiają, że od początku roku na drogach jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 53 użytkowników motocykli!
Dodano: 08.05.2024