Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Ciechanowscy policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom. Jeden z nich stracił uprawnienia do kierowania, bo jechał z prędkością ponad 130 km/h ul. Armii Krajowej w Ciechanowie. Drugi natomiast przekroczył dozwoloną liczbę punktów karnych za liczne wykroczenia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie zdrowego rozsądku na drogach!
Dodano: 06.09.2023 -
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie serdecznie zaprasza na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 14.09.2023 (czwartek), w godzinach 11.00 -13.00 na Stadionie Miejskim MOSiR w Ciechanowie. Chętni będą mogli poznać pracę ciechanowskich policjantów oraz obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Dodatkowo zainteresowani służbą w Policji uzyskają informacje o procesie rekrutacji oraz warunkach przyjęć. Jedną z atrakcji przygotowanych przez policjantów będzie możliwość sprawdzenia swoich sił na sprawnościowym torze przeszkód.
Dodano: 06.09.2023 -
Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony poniedziałek (4.09) w miejscowości Morawy-Wicherki, na drodze krajowej nr 60. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych i busa ranna została pasażerka jednego z aut osobowych. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!
Dodano: 06.09.2023 -
W okresie od 4 do 30 września 2023 r. Policja będzie prowadziła działania informacyjno - edukacyjne pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem akcji jest przypominanie i uświadamianie kierującym pojazdami o zachowaniu ostrożności w pobliżu szkół i placówek oświatowych. Ważnym aspektem akcji jest także edukacja dzieci, rodziców, opiekunów i nauczycieli w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dodano: 06.09.2023