Ciechanów

Rejon I

Data publikacji 26.04.2018

sierż. szt. Sławomir Wasiak

tel. 47 703-12-81, kom. 696-497-177

pok. C-6,

adres e-mail: dzielnicowy.ciechanow1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon obsługiwany przez dzielnicową to obszar miasta znajdujący się w granicach:

od strony zachodniej granicą jest rzeka Łydynia na odcinku od mostu na ul. 17 Stycznia do granic miasta w kierunku północnym,

od strony południowej jest to ul. 17 Stycznia na odcinku od mostu do ul. Pułtuskiej i ul. Pułtuska do granic miasta w kierunku wschodnim.

W skład tego rejonu wchodzą następujące ulice:

Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego /odcinek od ul. 17 Stycznia do ul. Wodnej/, Nadrzeczna, Opinogórska /ogródki działkowe/, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska /numery nieparzyste/, pl. Jana Pawła II, 17-go Stycznia /nr parzyste na odcinku od ul. Wodnej do rzeki Łydynia/, Śląska, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zagumienna, Zielna,

 

Działania priorytetowe dzielnicowego: w drugim półroczu 2022 roku dzielnicowy będzie zwracał szczególną uwagę oraz eliminował jeden z poważniejszych problemów jakim jest zakłócanie porządku publicznego oraz spożywanie alkoholu wbrew zakazowi przy ul. Plac Jana Pawła II.

 

Powrót na górę strony