Ciechanów

Rejon II Kargoszyn

Data publikacji 26.04.2018

 st. asp. Cezary Figurski,

tel. 47 703-13-31, kom.696- 497-188

pok. B104,

adres e-mail: dzielnicowy.ciechanow2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon obsługiwany przez dzielnicowego to obszar miasta znajdujący się w granicach:

od strony wschodniej granicą jest rzeka Łydynia na odcinku od mostu na ul. 17 Stycznia do granic miasta w kierunku północnym i rejony położone od tej granicy w kierunku zachodnim do granic miasta,

od strony południowej granicą jest ul. 17 Stycznia na odcinku od mostu do ul. Gojawiczyńskiej, następnie ul. Gojawiczyńskiej i ul. Wiosenna do granic miasta w kierunku zachodnim. W skład tego rejonu wchodzą osiedla „Kargoszyn” i „Gostków”, w tym następujące ulice:

 

Akacjowa, Andersena, Asnyka, Bartołda, Bema, Bony, Broniewskiego, Brzozowa, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Dygasińskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Gostkowska /ogródki działkowe i cmentarz komunalny/, Husarska, Jesionowa, Juranda, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kasztanowa, Kicińskiego, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Konopnickiej, Konwerskiego, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Księcia Janusza Mazowieckiego, Leśmiana, Letnia, Lipowa, Młynarska, Morawskiej, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Prusa, Reymonta, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Słowackiego, 17 Stycznia / numery parzyste od mostu do ul. Gojawiczyńskiej/ ,Sygietyńskiego, Świerkowa, Tomaszewskiego, Topolowa, Tuwima, Waryńskiego, Wiejska, Wołodyjowskiego, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zapolskiej, Zbyszka i Danusi, Zielona, Żeromskiego.

Działania priorytetowe dzielnicowego: w drugim półroczu 2024 r. dzielnicowy będzie podejmował działania mające na celu wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu wbrew zakazowi w rejonie bloków wielorodzinnych i sklepu przy ul. Asnyka 19 i 21.

 
Powrót na górę strony