Ciechanów

Rejon IV Centrum

Data publikacji 26.04.2018

asp. szt.  Andrzej Mikołajczak

tel.47 703-12-26, kom. 696- 497-200

pok. A-222,

adres e-mail: dzielnicowy.ciechanow4@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

 

Rejon obsługiwany przez dzielnicowego to obszar miasta znajdujący się w granicach:

od strony północnej ul. 17 Stycznia na odcinku od mostu do skrzyżowania z ul. Pułtuską,

od strony zachodniej rzeka Łydynia na odcinku od mostu na ul. 17 Stycznia do mostu na ul. 3-go Maja,

od strony południowej ul. 3-go Maja na odcinku od mostu dalej ul. Orylską do ul. 11 PUL,

od strony wschodniej granicę stanowi ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych.

W skład tego rejonu wchodzą następujące ulice:

Augustiańska /odcinek od skrzyżowania z ul. Orylską do skrzyżowania z ul. 3-go Maja, Grodzka, Kilińskiego /odcinek od ul. Sierakowskiego do ul. 17 Stycznia/, Kościuszki - plac, Kopernika, 11-go Listopada /odcinek od ul. Warszawskiej do ul. 11 PUL/, 3-go Maja /numery parzyste/, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka /odcinek od ul. Warszawskiej do ul. 11 PUL/, Nadfosna /odcinek od ul. Warszawskiej do ul. 11 PUL/, Orylska /numery parzyste/, Pijanowskiego, Płońska /numery parzyste na odcinku od ul. Grodzkiej do ul. Orylskiej/, Przelotna, 11 Pułku Ułanów Legionowych /numery parzyste/, Pułtuska / numery parzyste na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. 11 PUL/, Sierakowskiego, Strażacka, 17 Stycznia / numery nieparzyste na odcinku od mostu do ul. Warszawskiej/, Ściegiennego, Warszawska, Wyrzykowskiego , Zielona Ścieżka.

Działania priorytetowe dzielnicowego: przez drugie półrocze 2023 roku dzielnicowy będzie podejmował działania mające na celu wyeliminowanie zjawiska spożywania alkoholu wbrew zakazowi oraz zakłócania porządku publicznego w rejonie pasażu Marii Konopnickiej.

Powrót na górę strony