Ciechanów

Rejon VI Krubin, Bielin, 40-lecia

Data publikacji 26.04.2018

asp. szt. Piotr Pomaski 

tel. 47 703-13-86, kom. 696-497-175

pok. B-2 ,

adres e-mail: dzielnicowy.ciechanow6@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112.

Obszar miasta obejmujący osiedla: „40 Lecia”, „Krubin” i „Bielin”, którego granice wyznaczają:

od strony północnej: ul. 3-go Maja i ul. Orylska, ul. Płońska na odcinku od ul. Orylskiej do ul. Rzeczkowskiej, dalej ul. Rzeczkowska od ul. Płońskiej do ul. Armii Krajowej, ul. Armii Krajowej na odcinku od ul. Rzeczkowskiej do ul. Ranieckiej i ul. Ranieckiej a następnie ul. Rzeczkowska do granic miasta w kierunku wschodnim.

od strony zachodniej: ul.Płocka /wiadukt/ do ul. Sienkiewicza i odcinek torów kolejowych od wiaduktu na ul. Płockiej do mostu na ul. Łydynia, a następnie wzdłuż rzeki Łydynia w kierunku południowym do granic miasta,

W skład tego rejonu wchodzą następujące ulice:

Andersa, Armii Krajowej /odcinek od ul. Rzeczkowskiej do ul. Płońskiej/, Augustiańska /odcinek od ul. Fabrycznej do ul. Orylskiej/, Bielińska, Cukrownicza, Ceramiczna, Chabrowa, Dobra, Długa, Fabryczna /od wiaduktu na ul. Płockiej do rzeki Łydynia/, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Księcia Konrada II, Ludowa, Łąkowa, Łukasiewicza, Malinowa, Mleczarska /odcinek od przejazdu kolejowego do ul. Płońskiej/, Mościckiego, Nizinna, Okopowa, Orylska /numery nieparzyste/, Piwna, Płońska, Podleśna, Ptasia, Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska, Sezamkowa, Skłodowskiej, Słońskiego, Sosnowa, Sońska, Spacerowa, Szwanke, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia,

Działania priorytetowe dzielnicowego: przez pierwsze półrocze 2024 roku dzielnicowy będzie podejmował działania mające na celu wyeliminowanie przypadków zakłócania porządku i spokoju publicznego  a także spożywania alkoholu w miejscach publicznych w rejonie ulicy Osada Fabryczna w Ciechanowie.

Powrót na górę strony