Zbliżamy się do końca akcji ,,Nakręć się na pomaganie” - Aktualności - KPP w Gostyninie

Aktualności

Zbliżamy się do końca akcji ,,Nakręć się na pomaganie”

Data publikacji 21.09.2020

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie włączyła się do akcji polegającej na zbieraniu plastikowych nakrętek z butelek po napojach, sokach, kawie i chemii gospodarczej dla małej Zosi, która zmaga się z chorobą zagrażającą jej zdrowiu i życiu. Celem zbiórki jest lek, wart aż 10 mln zł.

15 lipca 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie włączyła się do akcji polegającej na zbieraniu plastikowych nakrętek z butelek po napojach, sokach, kawie i chemii gospodarczej dla małej Zosi. Akcja okazała się wielkim sukcesem. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc i wparcie mieszkańców powiatu gostynińskiego. Czas zakończyć akcję, a zebrane nakrętki przekazać w dobre ręce.  

W dniu 30 września 2020 roku zostanie zakończono zbiórka plastikowych nakrętek. Spiesz się jeśli jeszcze nie zdążyłeś pomóc.

Pamiętaj, że możesz pomóc zbierając między innymi plastikowe nakrętki po wodzie, płynie, szamponie, kawie, herbacie, oraz inne elementy plastikowe które są oznaczone (najczęściej w trójkącie) dużymi literami: PP, PE, LDPE, HDPE.

 

Miejsce zbiórki: Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie, Gostynin ul. 3-go Maja 17.

Termin zakończenia zbiórki: 30  wrzesień 2020 roku !

 

Autor: asp. Żaneta Kołodziejska

Powrót na górę strony