Aktualności

Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem na Mazowszu!

Wczoraj (24.09) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie promowali zawód policjanta wśród uczestników turnieju piłki nożnej drużyn OSP, który był rozgrywanym na stadionie w Szczawinie Kościelnym. Chętni do wstąpienia w szeregi Policji mogli zapoznać się z poszczególnymi etapami procedury kwalifikacyjne, związanej z przyjęciem do służby w policji oraz z możliwościami rozwoju jakie daje służba w policji.

Gostynińscy funkcjonariusze promowali zawód policjanta wśród uczestników turnieju piłki nożnej drużyn OSP, który był  rozgrywanym na stadionie w Szczawinie Kościelnym. Chętni do wstąpienia w szeregi Policji mogli zapoznać się z poszczególnymi etapami procedury kwalifikacyjne, związanej z przyjęciem do służby w policji oraz z możliwościami rozwoju jakie daje służba w policji.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

 

Autor: mł. asp. Paweł Klimek

 

Powrót na górę strony