Dzielnicowy Gminy Pacyna

Dzielnicowy Gminy Pacyna

Data publikacji 24.11.2016

Posterunek Policji w Pacynie - Dzielnicowy na terenie gminy Pacyna

st. asp. Adam Kucharski
tel.: 47 70 532 70
kom. 506 903 578

email: dzielnicowy.pacyna@ra.policja.gov.pl

Dyżur przyjęć interesantów w każdą środę miesiąca w godz. 8.00 - 10.00

 

 

Posterunek Policji w Pacynie nie funkcjonuje całodobowo. W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu proszę kontaktować się z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod nr tel. 47 70 532 22 lub 797 017 451.

 

Rejon dzielnicowego obejmuje miejscowości:

Anatolin, Czarnów, Czesławów, Janówek, Kąty, Kamionka, Luszyn, Łuszczanówek, Łuszczanów Drugi, Model, Pacyna, Podatkówek, Podczachy, Przylaski, Radycza, Rakowiec, Raków, Remki, Rezlerka, Robertów, Romanów, Rybie, Sejkowice, Skrzeszewy, Słomków, Wola Pacyńska,

 

Plan priorytetowy dzielnicowego PP w Pacynie st. asp. Adama Kucharskiego

W okresie od 01 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku zakładanym celem do osiągniecia jest ograniczenie  a nawet całkowite wyeliminowanie spożywania alkocholu oraz innych uciażliwych dla społeczeństwa wykroczeń w rejonie sklepów spożywczych  w miejscowość Pacyna przy ul. Łukasiewicza.

W związku z powyższym dzielnicowy st. asp. Adam Kucharski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny są w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub 47 7053 222.

 

Na podstawie Zarządzenia Nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych

§29 ust. 2. Do zadań dzielnicowego należy, w szczególności:

1) prowadzenie rozpoznania przydzielonego mu rejonu pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan bezpieczeństwa i porządku publicznego;

2) realizowanie zadań z zakresu profilaktyki społecznej;

3) realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;

4) kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego.

Powrót na górę strony