Aktualności

CZTERY OSOBY W SZPITALU PO WYPADKU W GARBATCE NOWEJ

Data publikacji 17.10.2017

W niedziele po południu w miejscowości Garbatka Nowa doszło do wypadku, w którym udział brały trzy pojazdy, Toyota Corolla, Toyota RAV 4 oraz Seat Leon. Cztery osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Kozienicach oraz do Radomia.

15 października dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach około godz. 14:40 otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Garbatka Nowa doszło do zdarzenia drogowego w  którym udział brały trzy pojazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadąca od strony Gródka w kierunku Garbatki-Letnisko Toyota RAV 4, którą kierował 58-letni mieszkaniec powiatu Kozienickiego zderzyła się na skrzyżowaniu dróg z kierującym 35-letnim mieszkańcem Radomia, który kierował Toyotą Corollą i jechał od strony Garbatki Nowej. Na skutek uderzenia jedno z aut zderzyło się jeszcze z zaparkowanym w pobliżu drogi Seatem Leonem.

W wypadku zostały poszkodowane cztery osoby: pasażer z RAV 4, kierujący Corollą oraz dwie osoby z Leona. Zostali oni przewiezieni do szpitali w Radomiu i w Kozienicach. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Policja ustala przyczyny tego zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Kozienicach. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Policja apeluje

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zwracają się z kolejnym apelem o kierowców o rozsądek na drodze i ostrożną jazdę. Panująca również na drogach jesień, czyli m.in. zmienne warunki pogodowe, szybciej zapadający zmrok to okoliczności, które sprzyjają wypadkom. Warto zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w pobliżu skrzyżowań i przejść dla pieszych.

 

Autor : mł. asp. Ilona Tarczyńska

 

 

 

Powrót na górę strony