Aktualności

Podsumowanie akcji „Znicz 2017”

Data publikacji 03.11.2017

Kozieniccy policjanci podsumowują rozpoczętą w piątek (27 października) akcję „Znicz 2017”. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwała większa liczba mundurowych niż zwykle. Policjanci wzmożone działania będą kontynuować do niedzieli 5 listopada z uwagi na zwiększone natężenie ruchu w rejonie cmentarzy i na drogach naszego powiatu. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożność. Pamiętaj! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych!

Od 27 października do 2 listopada trwała policyjna akcja „Znicz 2017”. W tym czasie na terenie powiatu kozienickiego doszło do 1 śmiertelnego wypadku w wyniku którego 3 osoby zostały ranne, funkcjonariusze odnotowali 11 niegroźnych kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali też 2  nietrzeźwych kierujących.

Policjanci wzmożone działania będą kontynuować do niedzieli 5 listopada z uwagi na zwiększone natężenie ruchu w rejonie cmentarzy i na drogach powiatu. Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożność.
Pamiętaj! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych!

 

Autor: mł. asp. Ilona Tarczyńska

KPP Kozienice

Powrót na górę strony