Aktualności

Powołanie Komendanta w KP Grabów oraz przekazanie nowego pojazdu służbowego

Data publikacji 24.10.2016

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu zakończyła przetarg na zakup nowych pojazdów dla Policji. Dziś jeden z nich trafił do Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą. Został on współfinansowany przez Gminę Magnuszew i Głowaczów.

Dzisiaj w Komisariacie Policji w Grabowie nad Pilica odbyła się uroczystość związana z przekazaniem obowiązków służbowych Komendanta Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą przez kom. Dariusza Szewca – który obecnie pełni obowiązki służbowe I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach. Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach mł. insp. Tomasz Cybulski na to miejsce powołał podinsp. Rafała Tomczyka, który wcześniej sprawował funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w KPP w Kozienicach.

 

Podczas dzisiejszej uroczystości odbyło się również uroczyste przekazanie pojazdu służbowego marki Kia Ceed współfinansowanego przez Gminę Głowaczów oraz Gminę Magnuszew. Nowy radiowóz został poświęcony przez ks. Jana Pękacza Proboszcza Parafii pw. Świętej Trójcy w Grabowie nad Pilica .

 

Dziękujemy Gminie Magnuszew oraz Gminie Głowaczów za wsparcie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

 

 

Autor: mł. asp. Ilona Tarczyńska

 

Powrót na górę strony