Aktualności

Powołanie Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach

Data publikacji 30.09.2016

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Kozienicach odbyła się uroczystość związana z objęciem stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach przez mł. insp. Tomasza Cybulskiego .

Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach mł. insp. Tomasza Cybulskiego. Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach. Podczas uroczystości  I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Marek Świszcz wręczył mł. insp. Tomaszowi Cybulskiemu  rozkaz o objęciu stanowiska  Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach.

 

W swojej wypowiedzi podziękował Komendantowi Powiatowemu za wieloletnią służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji zs. w Radomiu oraz pogratulował objęcia nowego stanowiska. Niezwykle miłe słowa skierował Starosta Powiatu Kozienickiego oraz Pani Burmistrz Gminy Kozienice,  którzy podziękowali za dotychczasową trzymiesięczną współpracę  są przekonani, że dalsza współpraca przyniesie jeszcze większe efekty.

 

 

mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony