Tragiczny wypadek w Janikowie nie żyje 19-latek - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Tragiczny wypadek w Janikowie nie żyje 19-latek

Data publikacji 15.11.2019

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godzinie 19 w miejscowości Janików droga K 48. W wypadku zginął 19-letni mieszkaniec z powiatu kozienickiego, który jechał samochodem marki BMW. Prokuratura Rejonowa w Kozienicach prowadzi śledztwo, celem ustalenia wszelkich okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki BMW jadąc do miejscowości Kozienice w kierunku Brzeźnicy w miejscowości Janików na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustala teraz prokuratura.

Policja Kozienicka APELUJE do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jak pokazuj policyjne statystyki, niejednokrotnie kierujących na drodze, gubi brawura, prędkość oraz brak wyobraźni. Pamiętajmy, że w głównej mierze od nas samych zależy nasze bezpieczeństwo.

Autor. mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony