Aktualności

Policjanci z Kozienic cały czas prowadzą policyjne działania „Bezpieczne Święta” – dotychczas bezpieczne

Data publikacji 27.12.2019

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach kontynuują policyjne działania skierowane na bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Jak dotąd okres ten można określić jako bezpieczny. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, w którym byłyby osoby ranne lub zabite. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego.

Kilkudziesięciu policjantów każdego dnia dba o to, aby Święta Bożego Narodzenia były bezpieczne. Tak jak i w latach poprzednich kozieniccy funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących, a także ich domów.


Co najważniejsze nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń, w tym wypadków drogowych, w których byłyby osoby ranne lub zabite.
Mundurowi udaremnili jazdę jednemu kierującemu, który zdecydował się na tak bezmyślne zachowanie, jakim jest jazda pod działaniem alkoholu.

Dużo pracy mieli także mundurowi z wydziału patrolowego, którzy przeprowadzili kilkadziesiąt interwencji dotyczących głównie zakłócania porządku publicznego oraz konfliktów rodzinnych. W zdecydowanej większości interwencje te związane były ze spożywaniem alkoholu.


Dziękujemy bardzo wszystkim odpowiedzialnym naszym mieszkańcom, którzy wzięli pod uwagę liczne apele dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa.
 


Autor. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony