Zatrzymani poszukiwani listem gończym - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Zatrzymani poszukiwani listem gończym

Data publikacji 15.06.2020

Kozieniccy policjanci w ubiegłym tygodniu zatrzymali 3 mężczyzn poszukiwanych listem gończym, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy trafi już do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego kozienickiej komendy w ubiegły wtorek namierzyli 37-latka na terenie powiatu kozienickiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwa karno-skarbowe. Trafił już do aresztu.


Dzień później został zatrzymany 24-latek, który również był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Rykach. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Sieciechów i został przewieziony do aresztu śledczego.


W niedzielę około godz.10:00 funkcjonariusze naszej komendy zatrzymali kolejnego przestępcę poszukiwanego listem gończym. 31-latek z powiatu kozienickiego ukrywał się od ubiegłego roku przed organem sprawiedliwościowi. Na swoim koncie miał przestępstwa narkotykowe. Podczas zatrzymania u mężczyzny funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. Teraz dodatkowo odpowie za ich posiadanie. Po wszystkich czynnościach 31-latek trafił do aresztu.

Autor: asp. Ilona Tarczyńska


 

 

Powrót na górę strony