Dzień Kobiet w Gniewoszowie - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Dzień Kobiet w Gniewoszowie

Data publikacji 13.03.2017

8 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gniewoszowie odbyło się uroczyste spotkanie związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Organizatorem uroczystości był Marcin Szymon Gac Wójt Gminy Gniewoszów oraz Piotr Dela Przewodniczący Rady Gminy w Gniewoszowie W spotkani uczestniczył również dzielnicowy mł. asp. Grzegorz Abramczyk.

Gminne obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się od życzeń, które w imieniu własnym oraz w imieniu Rady Gminy w Gniewoszowie złożył Wójt Gminy, do życzeń dołączył się także mł. asp. Grzegorz Abramczyk składając życzenia w imieniu wszystkich policjantów. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa na drodze jak i w domu oraz jak nie dać się oszukać metodą na wnuczka. Dzielnicowy promował Krajową Mapę Zagrożeń narzędzie dostępne w wersji online dzięki, któremu każdy obywatel może dodać punkt zagrożony w jego miejscu zamieszkania. Promował również aplikację Moja Komenda, która jest nowym narzędziem ułatwiającym kontakt z dzielnicowym.

Każda z przybyłych Pań otrzymała kwiatka, przygotowano także specjalny program artystyczny, na który składały się występy sceniczne, w tym wokalne oraz kabaretowe uczniów z Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie i Klubu Seniora „Zawsze Aktywni”. Gościnnie wystąpili również działacze Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie –  Michał Pastuszak i Martyna Kozłowska.

Powrót na górę strony