Aktualności

Areszt dla sprawcy rozbojów

Data publikacji 24.03.2017

Mimo że od dwóch rozbojów z użyciem noża, które miały miejsce na terenie Kozienic minął już rok miejscowi policjanci nie odłożyli spraw na półkę. Cały czas przy nich pracowali, co przyniosło efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. Teraz grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci z komendy w Kozienicach w ostatnim czasie dokonali oceny spraw szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa, w tym dwóch rozbojów, które miały miejsce rok temu. W lutym i w marcu 2016 roku na terenie Kozienic odnotowane były dwa rozboje na kobietach z użyciem noża. W pierwszym przypadku sprawca wszedł do mieszkania samotnie mieszkającej kobiety, a w drugim dokonał rozboju na ekspedientce.

 

Pomimo upływu czasu policjanci prowadzili działania operacyjne zmierzające do wykrycia sprawcy. Działania przyniosły efekt w postaci zatrzymania podejrzanego. 52-letni mężczyzna, który został rozpoznany przez pokrzywdzone kobiety i po przedstawieniu zarzutów decyzją Sądu Rejonowego w Kozienicach został aresztowany na trzy miesiące. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia. 

 

Autor : mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony