Buty, biżuterię, perfumy –ukradł by ładnie wyglądać - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Buty, biżuterię, perfumy –ukradł by ładnie wyglądać

Data publikacji 11.05.2017

Kozieniccy policjanci zatrzymali kolejnego włamywacza. Tym razem 38-letni mężczyzna włamał się do domu jednorodzinnego na terenie gminy Kozienice skąd skradł obuwie, biżuterię oraz perfumy. Przedmioty te w chwili zatrzymania używane były przez niego osobiście.

W ubiegły piątek 5 maja br. na terenie  gminy Kozienice doszło do włamania do domu jednorodzinnego. Łupem złodzieja padły obuwie sportowe, biżuteria oraz perfumy.

Intensywne działania Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, które przyczyniły się do zebrania materiałów dowodowych pozwoliły na ustalenie i zatrzymanie wczoraj sprawcy tego włamania.

Jak się okazało skradzione rzeczy wykorzystywał na własny użytek. 38- letni mężczyzna obecnie zamieszkujący powiat zwoleński w momencie zatrzymania na sobie miał skradzione buty oraz zawieszony na szyi skradziony łańcuszek. Perfumy, które również przez niego zostały zabrane znajdowały się w łazience i miały mu służyć do codziennego użytku.

Mężczyzna nie przemyślał swojego zachowania, chcąc ładnie wyglądać popełnił przestępstwo za, które teraz grozi mu  kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

 

Autor : mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony