Aktualności

DYNAMICZNE I SKUTECZNE ZATRZYMANIE W ALEKSANDRÓWCE

Data publikacji 15.05.2017

Wpiątek 12 maja br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali do kontroli pojazd w którym miały być przewożone narkotyki. Dynamiczne działania policjantów doprowadziły do zatrzymania pojazdu w miejscowości Aleksandrówka. W pojeździe jechało 4 mężczyzn dwóch z nich posiadało znaczną ilość narkotyków. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na koniec ubiegłego tygodnia policjanci z Kozienic w miejscowości Aleksandrówka zatrzymali pojazd, którym miały być przewożone narkotyki. W wyniku kontroli pojazdu  zatrzymali 4 mężczyzn w wieku  do 22 do 36 lat z terenu powiatu kozienickiego. Dwóch  mężczyzn w wieku 25 i 35-lat w czasie zatrzymania posiadało przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Obaj przyznali się do posiadania narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Dwaj pozostali po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni do domu.

Rynkowa wartość zabezpieczonych  narkotyków wynosi niemal 2 tys. złotych.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu narkomani grozi kara  do 3 lat  pozbawienia wolności.

 

Autor mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony