Zdemolował drzwi i znalazł sie w areszcie - Aktualności - KPP w Kozienicach

Aktualności

Zdemolował drzwi i znalazł sie w areszcie

Data publikacji 17.05.2017

Z niedzieli na poniedziałek Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu kozienickiego, który zdemolował drzwi do dwóch mieszkań i okno w bloku mieszkalnym na terenie powiatu kozienickiego.

 W nocy z 14 na 15 maja br. kozieniccy funkcjonariusze zatrzymali wandala, który zdemolował drzwi do dwóch mieszkań oraz okno, a także groził pozbawieniem życia mieszkańce tego bloku.

Do podobnego incydentu z mężczyzną doszło już kilka miesięcy wcześniej. 35-latek za swoje agresywne zachowanie został wówczas  skazany na karę pozbawienia wolności , którą miał niebawem odbyć.

Biorąc pod uwagę rażące naruszenie porządku, prawnego oraz realne zagrożenie życia i zdrowia mieszkańców tego  bloku a także brak tolerancji na tego typu zachowanie  Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejonowego w Kozienicach  o zgodę na  niezwłoczne doprowadzenie i umieszczenie mążczyzny w areszcie. Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku i wczoraj mężczyzna trafił do aresztu.

Opisane zdarzenie dowodzi, że wandale i chuligani wcale nie są bezkarni.

 

Autor : mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony