Aktualności

Kozieniccy policjanci otrzymali nowe radiowozy

Kolejne dwa radiowozy trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach. Nowoczesne, terenowe pojazdy bardzo dobrze sprawdzą się w pracy na zróżnicowanym terenie.

Zakup jednego z radiowozów był w całości sfinansowany przez firmę Enea Wytwarzanie przy wsparciu Fundacji Enea, a drugi współfinansowany przez Gminę Kozienice oraz Komendę Główną Policji. Radiowozy warte są ponad 350 tysięcy złotych.

W piątek (17.02) odbyła się prezentacja i przekazanie nowych radiowozów, isuzu i kia sportage policjantom z Kozienic. Terenowe samochody będą niewątpliwie przydatne w poruszaniu się po lasach gminy Kozienice.

Uroczystość rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Kozienicach insp. Sławomir Rek, który przywitał przybyłych gości. W uroczystości udział wzięli między innymi: Jan Mazurkiewicz Wiceprezes ds. Zarządu ds. Korporacyjnych Enei Wytwarzanie oraz przedstawiciele władz samorządowych: Małgorzata Bebelska - Wicestarosta powiatu kozienickiego, Dorota Stępień - Zastępca Burmistrza gminy Kozienice, Mirosław Pułkowski - Zastępcą Burmistrza gminy Kozienice oraz Rafał Sucherman - Przewodniczący Rady gminy Kozienice.

Inwestycje takie są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kozienickiego. Są również wyrazem troski i odpowiedzialności za mieszkańców.


Autor: podkom. Ilona Tarczyńska

  • Przekazanie radiowozów policjantom z kozienickiej komendy
  • Przekazanie radiowozów policjantom z kozienickiej komendy
  • Przekazanie radiowozów policjantom z kozienickiej komendy
Powrót na górę strony