Aktualności

„Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” już wkrótce w Kozienicach

Data publikacji 30.08.2016

Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach już za kilka dni włączy się w ogólnopolski program dla poprawy bezpieczeństwa jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Wspomniane nowe narzędzie mające na celu zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców na początku września bieżącego roku zostanie wdrożone w kozienickiej komendzie. Ma ono służyć poprawie bezpieczeństwa w konkretnych miejscach wskazanych przez samych mieszkańców.

 

Tworzenie ,,Mapy" zostało poprzedzone wieloma debatami społecznymi podczas, których mieszkańcy mogli zgłaszać swoje uwagi związane z bezpieczeństwem na terenie miasta  i powiatu kozienickiego. Osoby, które zechcą zgłosić o jakimś zagrożeniu będą mogły to zrobić za pośrednictwem Internetu. Każda informacja zgłoszona Policji będzie weryfikowana i jeśli zostanie potwierdzona zostanie naniesiona na mapę.

 

W dalszym ciągu mieszkańcy powiatu kozienickiego mogą kierować swoje sugestie dotyczące poprawy bezpieczeństwa poprzez dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji  w Kozienicach oraz, dzielnicowych z Komisariatów Policji w Gniewoszowie  i Grabowie nad Pilicą

 

 

Autor :mł. asp. Ilona Tarczyńska  

 

Powrót na górę strony