Gmina Kozienice

asp. Janusz Maziarz

Data publikacji 01.07.2020

 

 asp. Janusz Maziarz

 

tel.: (+48) 47 702-42-38

519-035-306


 dzielnicowy.kozienice1@ra.policja.gov.pl

 

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 42 00.
 
 

REJON NR 1    

Oś. Przemysłowa z ulicami: Górna, Żytnia, Starowiejska, Przemysłowa, Kolejowa, Młyńska, Dolna, ul. Zielona, ul. Polna, ul. Czwartek

Oś. Piaski z ulicami: Nowy Świat, Piaskowa, Hamernicka, Kościuszki, Słoneczna, Szpitalna, Wójcików , Konstytucji 3-go Maja, Plac 15 Stycznia, Aleja 1- go Maja, ul. Kochanowskiego, ul. Miodowa, ul. Mickiewicza, ul. Spokojna, Waryńskiego, Krzywa,

Oś. Borki z ulicami: Ciekawa, Gwiazdkowa, Przyjaciół, Szczęśliwa, Przytulna, Borki, Piłsudskiego, Cmentarna,

Oś. Borki II z ulicami : Rodzinna, Filtrowa, Cicha, Miła, Leśna, 11-go Listopada,

Oś. Pokoju z ulicami : Batalionów Chłopskich, Drzewna, Bohaterów Getta, Lubelska, do Janikowa, Radomska, Parkowa

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Kozienicach  asp. Janusz Maziarz


Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 1.01.2023 r. do 30.06.2023 r. jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa obywateli, wyeliminowanie negatywnych zjawisk społecznych wpływających na ład i porządek publiczny, ograniczenie popełniania przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych w szczególności: kradzieży, spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócanie ciszy nocnej, grupowania się młodzieży zagrożonej demoralizacją w miejscowości Kozienice rejon sklepu  spożywczo -przemysłowego przy ul. Radomskiej 57 .


W związku z powyższym dzielnicowy   asp. Janusz Maziarz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.


W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym. Skorzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajdującej się na stronie internetowej.

 

Powrót na górę strony